HT DasPell 12 - 65 kW

Dwupaleniskowe kotły z automatycznym, wrzutkowym podajnikiem paliwa do spalania pelletu oraz awaryjnym rusztem wodnym.

Q Pellet DUO jest nowoczesnym kotłem grzewczym, którego konstrukcja oparta jest na bazie wymiennika Heiztechnik o wysokiej skuteczności wymiany ciepła, wykonanego w formie wydzielonej kolumny grzewczej.

Q PELLET DUO 15 - 65 kW

Kotły z palnikiem wrzutkowym do spalania pelletu z awaryjnym rusztem żeliwnym.

HT DasPell jest to kocioł, którego konstrukcja oparta jest na bazie wymiennika Heiztechnik o wysokiej skuteczności wymiany ciepła. Bezpośrednio nad palnikiem umieszczona została przegroda żeliwna, która umożliwia uzyskanie wysokiej jakości spalania, oraz może pełnić rolę rusztu do awaryjnego spalania drewna.

HT DasPell GL 12 - 60 kW

Kotły z palnikiem wrzutkowym do spalania pelletu.

HT DasPell GL jest nowoczesnym kotłem grzewczym, którego konstrukcja oparta jest na bazie płomieniówkowego wymiennika Heiztechnik o wysokiej skuteczności wymiany ciepła, wykonanego w formie wydzielonej kolumny grzewczej.

HT DasPell LuxGL 12 - 20 kW

Kotły z palnikiem wrzutkowym do spalania pelletu.

HT Daspell LuxGL jest najnowszym kotłem serii GreenLine. Urządzenie cechuje nowoczesny wygląd zewnętrzny oraz  bogate wyposażenie. Zarządzanie pracą kotła oraz sterowanie instalacją grzewczą obiektu odbywa się poprzez kolorowy dotykowy wyświetlacz.

MAXPell DUO 100 - 630 kW

Trójciągowe, stalowe kotły z palnikiem wrzutkowym do spalania pelletu, agropelletu* z dodatkowym paleniskiem.

Konstrukcja kotła MAXPell DUO oparta jest na wysokowydajnym, płomieniówkowym, trójciągowym wymienniku ciepła Heiztechnik. Część paleniskowa kotła podzielona została poprzez ścianę wykonaną z rur wodnych na dwa paleniska.

 

MAXPell 80 - 630 kW

Trójciągowe, stalowe kotły z palnikiem wrzutkowym do spalania pelletu, agropelletu*.

Kocioł MAXPell oparty jest na konstrukcji nowoczesnego płomieniówkowego wymiennika ciepła konstrukcji Heiztechnik.